APIS O firmie

O firmie

Głównym filarem działalności przedsiębiorstwa APIS S.A. jest budowa domów.

Tym, co wyróżnia naszą firmę są sprawdzone, tradycyjne metody oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii.

Podczas produkcji oferowanych przez nas drewnianych domów pod klucz, wykorzystujemy suszone komorowo drewno drzew iglastych. Dzięki temu nasze domy nie tylko wspaniale się prezentują, ale także są odporne na działanie większości negatywnych czynników, w tym grzybów oraz owadów.

Nasza oferta obejmuje budowę zarówno domów w systemie szkieletowym prefabrykowanym, w tym domów kanadyjskich, jak i domów z bala. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas projektami domów drewnianych. Przypominamy, że podejmujemy się także realizacji indywidualnych projektów klientów.

Specjalnością przedsiębiorstwa APIS S.A. jest budowa całorocznych domów szkieletowych prefabrykowanych i drewnianych.

Nasze realizacje opierają się wyłącznie na sprawdzonych, tradycyjnych metodach. Nie stronimy także od wykorzystywania najnowocześniejszych technologii.

Oferowane przez nas domy budowane są wyłącznie z drzew iglastych. Używane przez nas drewno podlega procesowi suszenia w systemie sterowanym komputerowo. Wykorzystywana przez nas metoda suszenia nie tylko wzmacnia drewno, ale także uodparnia je na działanie grzybów oraz owadów.

Domy z bala i w technologi sumikowo-łątkowej

Nasza firma zajmuje się budową drewnianych domów szkieletowych oraz domów z bali w oparciu o technologię zrębową albo sumikowo-łątkową. Domy wybudowane w tych technologiach cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. To uznanie domy drewniane zawdzięczają między innymi wykonaniu z naturalnego materiału o przepięknej fakturze.

Produkowane przez nas domy z drewna są również bardzo odporne na większość negatywnych czynników, co sprawia, że są również niezwykle trwałe. To bardzo dobra inwestycja na długie lata.

Budowa drewnianych domów nie jest jedynym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki własnemu funduszowi APIS TECH, spółka APIS S.A. inwestuje w start-upy technologiczne oraz medyczne.

Na chwilę obecną w swoim portfolio fundusz ma trzy podmioty – w tym spółkę wdrażającą na pięciu europejskich rynkach autorski produkt stosowany w profilaktyce zakrzepicy żylnej oraz spółkę wdrażającą na rynku amerykańskim i brytyjskim mobilną i webową aplikację dla stomatologów.